Вихователь приватного дитячого садка «Країна Дитинства» – основні вимоги

Вихователь сучасного приватного дитячого садка. Яким він повинен бути? На це питання складно відповісти в двох словах. Професія педагога дошкільника одна з найважливіших серед усіх існуючих, адже саме в дитячих садах діти проходять свою першу соціалізацію, роблять перші кроки у доросле життя.

 Сучасний вихователь – друг або наставник?

Протягом дня в групі з дітьми перебуває вихователь, який, без перебільшення, відіграє одну з головних ролей в їх житті. Від нього діти отримують інформацію з будь-яких питань, що виникають, разом з ним вчаться грати, їсти, займатися, спілкуватися – всьому, що стане в нагоді в подальшому житті. Саме в дитячому садку відбувається істотна закладка в формування особистості, і якою вона буде, залежить від професіоналізму педагога. Що ж сьогодні вкладається в поняття професіоналізм, які вимоги висувають приватні садочки своїм педагогам?

Вихователь «Країни Дитинства» – це людина, яка в кожній дитині бачить особистість. Розуміючи вікові нюанси формування, він ефективно працює з дітьми, вчить їх усвідомлення власного «я», коректно опрацьовує помилки в поведінці.

Для цього педагог повинен бути самодостатньою особистістю. Звичайно ж, мати спеціальну освіту і постійне бажання вчитися. Немає межі досконалості, а тим більше в роботі з дітьми. Яскраві, розкуті, емоційні, фонтануючі енергією і невгамовною фантазією, сучасні діти з жадібністю вбирають нові знання. І якщо не йти в ногу з часом, не відстежувати всі його позитивні зміни, викликати інтерес у дітей і заробити авторитет буде вельми складно. Тільки справжній педагог може бути другом і наставником одночасно. Перебувати на одній хвилі разом зі своїми вихованцями і при цьому направляти їх у потрібне русло.

 Робота за покликанням.

Вихователь – багатогранна професія. У «Країні Дитинства» переконані, що тільки педагог працюючий за покликанням, має право працювати з дітьми. Адже, крім усього вищевказаного, він просто зобов’язаний: постійно знайомитися з нововведеннями педагогічних програм і методик; дивитися на світ дитячими очима: бігати, стрибати, танцювати, говорити різними голосами; бути психологом, творчою особистістю … І при всьому цьому, залишатися дорослою людиною, яка розуміє відповідальність у вихованні дітей, покладену на нього професією.

Вихователі «Країни Дитинства» в будь-яких ситуаціях знаходять спільну мову не тільки з дітьми, але і з їх батьками. Що також важливо. Давно доведено що основи виховання, як би там не було, закладаються в сім’ї. Тому дуже важливо, щоб педагоги і батьки дитини, формуючи особистість малюка, діяли спільно. Головне підібрати ключик до маленького серця і воно обрушить на вас божевільну любов і невичерпний потенціал можливостей.

02 Квітень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!