Випускний в дитячому саду: особливості проведення та підготовки

Вступ до дитячого садка – перший крок у доросле життя. Випускний – завершення першої епохи становлення особистості. Своєрідне прощання з безтурботним дитинством. Щасливе і одночасно сумне, з ностальгічною ноткою свято.

Планування випускного в дитячому саду

Це відповідальний крок – як для вихователів, так і для батьків, чиї діти покидають звичні стіни назавжди. І планується він, як правило, спільними зусиллями, з урахуванням думки всіх батьків. Саме тому, в першу чергу, слід створити ініціативну групу по організації свята. Перед тим як розпочати безпосередню підготовку до випускного, батькам бажано зібратися всім разом і визначитися з питаннями бюджету та загальних побажань по свята. Тільки визначившись із загальною сумою витрат на свято і його тематикою варто приступати до подальших кроків з його реалізації.

Організація випускного в дитячому саду

Не дивлячись на те, що випускні в дитячих садах проходять наприкінці весни, займатися їх організацією слід починати не пізніше зими, а ще краще з осені. Жоден випускний не обходиться без фотосесій і пам’ятних альбомів, на виготовлення яких, йде досить багато часу. Не менш важливо продумати подарунки для випускників та вихователів. Дітям, як правило, дарують канцелярське приладдя, яке знадобиться їм у школі. Для саду і вихователів можна замовити пам’ятні дипломи, грамоти, інші пам’ятні подарунки.
Погоджуючи програму святкового концерту з вихователями, не забудьте узгодити з ними вступну або завершальну частину, в якій представники батьківського комітету вітають улюблених педагогів. До привітання так само варто підготуватися заздалегідь. Краще не покладатися на експромт. Від хвилювання можна забути слова, промова вийде зім’ятою і не запам’ятається. Продумайте куди до привітання поставити квіти. Зів’ялі букети ще нікого не радували.
У наш час на випускних концертах багато хто використовує проектори з підбіркою фото і відео цікавих моментів, нею теж хтось повинен зайнятися заздалегідь. Так само варто подбати про декорування залу. Як варіант – всілякі надувні кулі. Після святкування в залі, їх можна використати на вулиці, запускаючи в небо з побажаннями.
Святковий концерт завершений. Що ж робити далі? Звичайно ж, продовжувати святкувати, а де саме – вирішувати вам. Найзручніше і звичне місце – рідна група в дитячому саду. Де можна накрити солодкий стіл для дітей, запросити для них аніматорів. Перед закупівлею солодощів не забудьте уточнити у адміністрації список заборонених продуктів. Наприклад, в нього можуть входити солодощі з кремом.
Для організації виїзного застілля знадобиться більше зусиль і коштів. У цьому випадку варто прорахувати оренду приміщення, меню, роботу аніматорів, час проведення свята, проїзд на свято і назад.
Головне до чого потрібно прагнути, організовуючи випускний, це щасливі очі ваших дітей. Їх захоплені відгуки про свято і радісні посмішки. Саме заради них ми витрачаємо свої зусилля і розуміємо, що робимо це не даремно.

08 Травень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!