Як навчити дитину іноземній мові

f843c28433d1969ed9f39aca158404afc493fade 300x161 - Як навчити дитину іноземній мові
«Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина», говорив Йоганн Вольфганг фот Гете. Твердження це вірне, адже сучасний світ диктує свої правила, вимагаючи від людини бути: розумною, кмітливою та обізнаною, а якщо ти знаєш іноземні мови, то цінність твоя зростає ще більше. Саме тому іноземні мови для дітей такі ж важливі, як і для дорослих. Тож не варто зволікати з вивченням іноземних мов, а краще розпочати цей процес якомога раніше. Як навчити дитину іноземній мові розглянемо детальніше у нашій статті.
Загалом вивчення іноземної мови нічим не відрізняється від вивчення рідної . Щоб навчити дитину іноземній мові, потрібно постійно спілкуватися з дитиною мовою, яку вона вивчає, а найкраще досягти цього можна шляхом спілкування з носієм. Крім того, основа вивчення мови – багаторазове повторення слів. Проте вивчення іноземної мови для дитини таким способом може дозволити собі далеко не кожен. Звісно є й інші способи вивчення іноземної мови для дитини. Дізнаємося позитивні та негативні сторони кожного з них.
Індивідуальні заняття з репетитором. Заняття з репетитором – хороший приклад того, як навчити дитину іноземній мові. Але лише за однієї умови. Викладач повинен бути досвідченим, професійним і добре ладнати з дітьми. Інакше такий викладач може зробити лише гірше, викликавши у дитини внутрішній протест до подальшого вивчення іноземної мови.
Самостійне вивчення іноземної мови. В самостійних заняттях також є свої плюси. По-перше – звична домашня обстановка. Можна застосовувати різні навчальні посібники та програми. Головне – перед початком порадитися з досвідченими педагогами та обрати найбільш підходящу методику. Адже, якщо привити неправильні мовні навички, то й перевчити потім малюка буде доволі складно.
Мовні курси. На мовних курсах для дітей дають основи мови в ігровій формі, така подача матеріалу дітям подобається. Проте такі заняття мають не систематичний характер, дитина може пропускати їх через хворобу, таким чином втрачаючи навички.
Вивчення іноземної мови в дитячих садочках. Один з найкращих методів вивчення іноземної мови для дитини на сьогоднішній день. Дитина має змогу відвідувати заняття часто і систематично.
В мережі дитячих садочків «Країна дитинства» викладають англійську та французську мови найкращі професіонали. Наш методист іноземних мов Леся Юріївна розповідає, що ж роблять вихователі та викладачі в нашому садочку, для того щоб навчити дитину іноземній мові.
– стати дитиною – це як основне завдання вчителя і гратися як дитина, намагатися поводити себе як дитина, аби дитинка довірилися, як самій собі, тільки подавати матеріал іноземною;
– обов’язково на кожному занятті створюється ефект сюрпризу, використовуючи різні іграшки та різнокольорові речі, які подобаються малечі відповідного віку;
– повторюється та систематизується вже поданий матеріал;
– використовується музичний супровід в поданні матеріалу, тому що залучається візуалізація та аудіювання, що призводить до глибшого сприймання іноземної мови;
– застосовуються різноманітні картки та малюнки, за допомогою яких проводиться низка ігор, пригод, історій та казок;
– проводяться рухливі ігри для активізації всього тіла та пізнання самого себе через дослідження;
– всі наші вихователі та викладачі люблять дітей та іноземні мови, слідкують за новими методами навчання, які будуть цікавими для малят.

29 Листопад 2017
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!