Психолог в дитячому саду і його функції

У будь-якому поважному дошкільному навчальному закладі в розвитку і становленні особистості кожної дитини активну участь приймає психолог. Саме він допомагає педагогам створити сприятливі умови для розкриття потенціалу дитини та реалізації її можливостей.

Роль психолога в мережі дитячих садків «Країни Дитинства»

У мережі дитячих садків «Країна Дитинства» психолог працює в рамках психологічного супроводу та консультативної діяльності для вихователів і батьків. Основний напрямок його роботи – психологічний супровід навчально-виховної діяльності, в яку не входить проведення розвивально-корекційних занять з дітьми. У своїй діяльності психолог «Країни Дитинства» керується етичним кодексом психолога, зокрема, принципом конфіденційності. Звертаючись до нього, можна не переживати про те, що ваші одкровення стануть надбанням громадськості.
Спостерігаючи за дітьми на навчальних і розвиваючих заняттях, психолог аналізує особливості їх розвитку, адаптації, поведінкових і емоційних проявів, рівня сформованості комунікативних навичок, можливих навчальних, виховних проблем. При необхідності, виключно в ігровій формі, проводить додаткову діагностику дітей та дає рекомендації по індивідуальному підходу до кожного з них для вихователів. У разі якщо звичайних рекомендацій недостатньо, психолог спільно з вихователями, аналізує і опрацьовує всі можливі аспекти допомоги дітям під час їх перебування в дитячому саду.
Всі діти, які починають відвідувати дитячий сад, проходять адаптаційний період. Одним він дається простіше, іншим складніше. А для когось проходить настільки складно, що батьки навіть починають замислюватися про те, щоб замість саду найняти дитині няню. Психолог сприяє адаптації дітей, допомагає їм соціалізуватися в колективі. Консультує вихователів щодо оптимальних виховних заходів, які враховують індивідуальні психологічні особливості дітей. Допомагає налагодити ефективний зворотний зв’язок з батьками. Це дуже важливо! Адже узгоджені дії двох сторін максимально швидко допомагають забути про адаптаційний період.
В його обов’язки так само входить формування психологічної культури, підвищення психологічної компетентності вихователів за допомогою щомісячних семінарських занять та консультацій на тему вікової психології, її практичного використання в організації навчально-виховного процесу.
Крім безпосередньої роботи з дітьми та вихователями, психолог «Країни Дитинства» бере участь в розробці і редагуванні навчальних програм, розкладів, методичних рекомендацій. Консультує представників адміністрації філій по психологічним аспектам навчально-виховного процесу. Надає індивідуальні психологічні консультації батькам з питань виховання та розвитку їх дітей, сімейних подій, підвищення батьківської компетентності і багатьом іншим.

Кваліфікована психологічна допомога з будь-яких питань

Ще на етапі оформлення документів в один з дитячих садків «Країни Дитинства», всі батьки можуть звернутися за безкоштовною кваліфікованої психологічної допомогою. Багатогранний і малозрозумілий світ, що відкривається перед дітьми, вчить їх розуміти себе, висловлювати власні думки, управляти бажаннями і емоціями, зважати на бажаннями оточуючих. І головне завдання дорослих – зосередитися на допомозі і ненав’язливо запропонувати її в потрібний момент.

08 Травень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!