Основні відмінності дитячого садка від центру розвитку дитини

Дитячі садки: приватні і державні, центри розвитку, всілякі гуртки та секції. Сучасним батькам є на чому зупинити свій вибір, визначаючись з варіантами розвитку для своїх чад.

Чому обирають дитячий сад.

Для багатьох батьків, особливо працюючих, варіант влаштувати дитину в дитячий сад є порятунком. Адже абсолютно всім важливо розуміти, що протягом дня їх діти знаходяться під наглядом, з ними не трапиться нічого поганого.

Дитячий сад – це проекція дорослого світу, створена для його маленьких мешканців. У ньому діти проходять першу соціалізацію. Починають розуміти, що вони не одні в цьому світі, вчаться дружити, вирішувати конфлікти, отримувати знання та грати. Кожен дитячий сад пропонує розпорядок дня, найбільш адаптований під потреби дитини. Якими б дивними не видалися ці слова, але багато дорослих не розуміють, що дітям корисно жити за графіком, в певному, властивому для їх організму ритмі. Діти люблять постійність. Саме її пропонують дитячі сади, особливо приватні. Наприклад в «Країні Дитинства» день починається з пробуджуючої зарядки. Після неї діткам простіше починати день, приступати до будь-яких занять. Рухливі ігри тут чергуються зі спокійними. Всі заняття, що вимагають посидючості розплановані з урахуванням дитячих біоритмів. Перевагою багатьох приватних дитячих садів, в тому числі і «Країни Дитинства», є авторські програми. Завдяки ним, виключно в ігровій формі, діти отримують унікальні знання, які стануть в нагоді їм протягом усього життя.

Музичні та навчальні заняття, хореографія, ліплення, пісочна анімація, аплікація. Всілякі свята і підготовка до них. Жоден батько, не в змозі надати настільки повний комплекс розвиваючих занять своєму малюкові. До того ж, в дитячих садах діти розвиваються самі і бачать як розвиваються їх одногрупники. Непомітно для самих себе вони набувають перші навички спілкування в колективі, так необхідні кожному з нас.

 На якому дитячому садку зупинити свій вибір.

При виборі дитячого садка, батькам важливо визначитися з основними вимогами до установи, яку кілька років, день у день, будуть відвідувати їхні діти. Особистий контакт завжди найефективніший. Тому варто сходити в кілька садочків, поспілкуватися із завідуючою і методистом, подивитися на загальну обстановку в саду і групах. Оскільки вже кілька років в нашій країні існує електронна черга, без реєстрації в якій неможливо оформити дітей в дитячий сад, варто пам’ятати, що визначитися з дитячим садом бажано заздалегідь.

Чому обирають центри розвитку.

Центр розвитку – це курси. Тільки не для дорослих, навчених життєвим досвідом мам і тат, а для їхніх дітей. Серед їх головних переваг: авторські програми навчання, маленькі групи, відсутність карантинів. Оскільки навколишній світ діти пізнають завдяки сенсорним рецепторам, кожен дитячий розвиваючий центр надає своїм вихованцям величезний вибір всіляких дидактичних матеріалів. Тверді, м’які, сипучі і рідкі. Всі вони допомагають розвинути обидві півкулі мозку. А це дуже важливо. Адже ліва півкуля відповідає за логіку і абстрактне мислення, а права за образне мислення і творчість. Завдяки різноманітності вибору, дітям не встигають набриднути ігри та іграшки, вони постійно перебувають у процесі пізнання світу і свого місця в ньому, вчаться спілкуватися в колективі. Для того щоб протягом дня зайняти свою дитину в домашніх умовах, мамі потрібно дуже потрудитися. У багатьох випадках, відкласти всі справи на певний час, а це далеко не завжди можливо. Центр розвитку дітей – це постійна зміна діяльності, де чергуються фізичні, інтелектуальні, музичні і художні навички. Головна його відмінність від дитячого садка – заняття протягом декількох годин, відсутність харчування. Тому це найбільш оптимальний варіант для тих, у кого є можливість займатися дітьми протягом усього дня.

 

 

 

02 Квітень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!