Навчання в приватних садках «Країни Дитинства» – ефективно і просто!

Робимо вундеркіндів із звичайних дітей! Так звучить фірмовий слоган «Країни Дитинства» і треба сказати, звучить не безпідставно. Ось уже п’ятнадцять років як мережа приватних садів «Країна Дитинства» зайняла свою нішу і не збирається зупинятися на досягнутому.

 Особливості навчання.

Педагогічний колектив мережі створив унікальну авторську програму, завдяки якій випускники приватних дитячих садків «Країни Дитинства» впевнено почувають себе серед однолітків, з легкістю проходять адаптаційний період, починаючи вчитися в першому класі.

У чому ж її секрет? В першу чергу, в симбіозі безлічі методик. Їх вдале поєднання дозволяє педагогам подати матеріал дітям в ігровій формі, захопити їх різноманітними темами і при цьому не перевантажити корисною інформацією. Всі заняття в «Країні Дитинства» спрямовані на всебічний розвиток кожної дитини. Головне завдання педагогів – розкрити індивідуальні здібності і можливості юних вундеркіндів. Досвід багатьох років роботи з програмою лише доводить той факт, що поки дитині цікаво, віна буде поглинати матеріал як губка, незалежно від часу, витраченого на те чи інше заняття. Звичайно ж, це не означає, що діти в «Країні Дитинства» безперервно займаються, не встаючи з-за столів. Як вже говорилося вище, заняття проходять в ігровій формі і часто діти не сприймають їх як уроки. Наприклад, звичайна прогулянка на вулиці може перетворитися в урок з природознавства, гра в професії допоможе зорієнтуватися, ким працюють улюблені батьки, тітки і дядька, а вивчення космосу допоможе зрозуміти що кожен з нас лише дрібна частка великого, часом незвіданого, світу.

Активні, допитливі діти – головне досягнення «Країни Дитинства».

Хороші діти, тільки вже дуже активні. Потрібно привчати до порядку. Таку фразу можна часто почути від педагогів. Звичайно ж, порядок потрібен. І, природно, відсутність правил, як для викладачів, так і для дітей, веде до безладдя і не дає позитивного результату. Але важливо не забувати – кожна дитина особистість. Немає поганих, неслухняних дітей, є слабкі, непрофесійні педагоги. У цій істині переконаний весь колектив «Країни Дитинства». Потрібно відчувати дитячу душу, розуміти потреби кожного віку. У дітей дуже багато енергії і направити її в потрібне русло для досвідчених педагогів не складає ніяких труднощів. У всіх садочках мережі безліч активностей, що включають рухливі ігри. Серед них: психогімнастика, логоритміка, щоденні фізкультхвилинки, повноцінні заняття фізкультурою і гімнастикою. Всі вони дозволяють дітям викинути накопичилася енергію, поспілкуватися один з одним у веселій і, звичайно ж, корисної для здоров’я обстановці.

Час диктує свої правила. Сьогодні непримітні виконавці поставлених завдань все рідше потрібні на ринку праці. Вітаються креативні, мислячі, готові до постійного навчання фахівці, які вміють видавати на гора божевільні ідеї. А де їх взяти, якщо державна система навчання, тільки починає приходити до того, що ходити строєм вже давно не ефективно? Все йде з дитинства. І якщо ваші діти провели його в одному з приватних садочків «Країни Дитинства», впевнені, успішне майбутнє їм забезпечено.

 

02 Квітень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Ментальна арифметика в «Країні Дитинства»

Девіз мережі дитячих садків Києва «Країна Дитинства» – «Робимо вундеркіндів із звичайних дітей!» передбачає особливу програму навчання та індивідуальний підхід до кожної дитини. Педагоги «Країна Дитинства» знаходяться в постійному пошуку, вдосконалюючи нашу програму, доповнюючи її самими прогресивними методиками. І однією з таких методик, що стала особливо популярною в центрі розвитку дітей «Країни Дитинства», сміливо можна […]

детальніше
Пісочна терапія в мережі дитячих садків «Країна Дитинства»

Останнім часом серед прогресивних педагогів все більш популярним стає метод sandplay, що з англійської дослівно означає «пісочна гра». Власне, це той метод, завдяки якому діти переносять свій індивідуальний і неповторний світ на мініатюри з піску. Педагоги дитячих садків і центру розвитку мережі «Країна Дитинства» вже кілька років проводять Пісочну анімацію для дітей і навчають колег […]

детальніше
Як навчитися малювати в техніці Ебру

Дивовижні, яскраві і неповторні малюнки, створені на воді, заворожують практично всіх. Давнє мистецтво живопису Ебру йде корінням в одинадцяте століття і бере початок зі сходу. Зовсім недавно воно було під загрозою зникнення, але раптом знайшло нове життя і набирає все більшої популярності. Ебру – невід’ємна частина програми приватних дитячих садків «Країни Дитинства» Кожен дитячий сад […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
https://www.facebook.com/kraina.dytynstva
Instagram: kraina_ditinstva
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!