Навчання в приватних садках «Країни Дитинства» – ефективно і просто!

Робимо вундеркіндів із звичайних дітей! Так звучить фірмовий слоган «Країни Дитинства» і треба сказати, звучить не безпідставно. Ось уже п’ятнадцять років як мережа приватних садів «Країна Дитинства» зайняла свою нішу і не збирається зупинятися на досягнутому.

 Особливості навчання.

Педагогічний колектив мережі створив унікальну авторську програму, завдяки якій випускники приватних дитячих садків «Країни Дитинства» впевнено почувають себе серед однолітків, з легкістю проходять адаптаційний період, починаючи вчитися в першому класі.

У чому ж її секрет? В першу чергу, в симбіозі безлічі методик. Їх вдале поєднання дозволяє педагогам подати матеріал дітям в ігровій формі, захопити їх різноманітними темами і при цьому не перевантажити корисною інформацією. Всі заняття в «Країні Дитинства» спрямовані на всебічний розвиток кожної дитини. Головне завдання педагогів – розкрити індивідуальні здібності і можливості юних вундеркіндів. Досвід багатьох років роботи з програмою лише доводить той факт, що поки дитині цікаво, віна буде поглинати матеріал як губка, незалежно від часу, витраченого на те чи інше заняття. Звичайно ж, це не означає, що діти в «Країні Дитинства» безперервно займаються, не встаючи з-за столів. Як вже говорилося вище, заняття проходять в ігровій формі і часто діти не сприймають їх як уроки. Наприклад, звичайна прогулянка на вулиці може перетворитися в урок з природознавства, гра в професії допоможе зорієнтуватися, ким працюють улюблені батьки, тітки і дядька, а вивчення космосу допоможе зрозуміти що кожен з нас лише дрібна частка великого, часом незвіданого, світу.

Активні, допитливі діти – головне досягнення «Країни Дитинства».

Хороші діти, тільки вже дуже активні. Потрібно привчати до порядку. Таку фразу можна часто почути від педагогів. Звичайно ж, порядок потрібен. І, природно, відсутність правил, як для викладачів, так і для дітей, веде до безладдя і не дає позитивного результату. Але важливо не забувати – кожна дитина особистість. Немає поганих, неслухняних дітей, є слабкі, непрофесійні педагоги. У цій істині переконаний весь колектив «Країни Дитинства». Потрібно відчувати дитячу душу, розуміти потреби кожного віку. У дітей дуже багато енергії і направити її в потрібне русло для досвідчених педагогів не складає ніяких труднощів. У всіх садочках мережі безліч активностей, що включають рухливі ігри. Серед них: психогімнастика, логоритміка, щоденні фізкультхвилинки, повноцінні заняття фізкультурою і гімнастикою. Всі вони дозволяють дітям викинути накопичилася енергію, поспілкуватися один з одним у веселій і, звичайно ж, корисної для здоров’я обстановці.

Час диктує свої правила. Сьогодні непримітні виконавці поставлених завдань все рідше потрібні на ринку праці. Вітаються креативні, мислячі, готові до постійного навчання фахівці, які вміють видавати на гора божевільні ідеї. А де їх взяти, якщо державна система навчання, тільки починає приходити до того, що ходити строєм вже давно не ефективно? Все йде з дитинства. І якщо ваші діти провели його в одному з приватних садочків «Країни Дитинства», впевнені, успішне майбутнє їм забезпечено.

 

02 Квітень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!