Ментальна арифметика в «Країні Дитинства»

Девіз мережі дитячих садків Києва «Країна Дитинства» – «Робимо вундеркіндів із звичайних дітей!» передбачає особливу програму навчання та індивідуальний підхід до кожної дитини. Педагоги «Країна Дитинства» знаходяться в постійному пошуку, вдосконалюючи нашу програму, доповнюючи її самими прогресивними методиками. І однією з таких методик, що стала особливо популярною в центрі розвитку дітей «Країни Дитинства», сміливо можна назвати Ментальну арифметику.

Історія Ментальної арифметики

Приблизно п’ять тисяч років тому в Китаї був придуманий аналог сучасного калькулятора – рахівниці абакус (соробан). Саме з них, і завдяки ним, з’явилася унікальна методика – Ментальна арифметика. Пройшовши крізь тисячоліття, вона не втратила своєї актуальності, більше того, стала невід’ємною частиною розвитку справжніх вундеркіндів.

Дитячий центр розвитку «Країни Дитинства» – суть і структура занятть з Ментальної арифметики

Приватні дитячі сади і дитячий центр розвитку «Країни Дитинства» рекомендують починати заняття Ментальної арифметикою з чотирьох років. Саме в цьому віці діти з цікавістю схоплюють все нове, а їх мозок знаходиться в стані активного розвитку. На першому етапі навчання, педагоги вчать дітей поводитися з абакусом. Допомагають оволодіти технікою рахунку за допомогою двох рук. В результаті такого навчання, діти не тільки виконують різноманітні арифметичні операції, але і тренують дрібну моторику, просторове і логічне мислення. Другий етап – перехід від рахунку на соробані до рахунку в розумі (ментальному рахунку). Як відомо, ліва півкуля мозку відповідає за аналітичне мислення, логіку і аналіз фактів, тоді як права – за невербальну інформацію, виражену образами і символами. На другому етапі навчання педагоги центру розвитку дітей «Країни Дитинства» вчать дітей задіювати при рахувані обидві півкулі мозку і лічити про себе. В уяві юних математиків спливає абакус, на якому вони подумки прораховують задані приклади. У тому числі і зі складними десятизначними числами.

Завдяки заняттям з Ментальної арифметики, діти стають не тільки розумнішими, але і більш впевненими в собі. Вони дивують батьків старанністю, вмінням з легкістю займатися кількома справами одночасно. Мрієте виховати вундеркінда? Обов’язково віддавайте дитину на Ментальну арифметику. Вона вчить не заучувати, а мислити!

28 Вереcень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!