“Країна дитинства” розповість про найуспішніших дітей світу: Брайан Циммерман – наймолодший мер в світі

Діти – наше майбутнє. Успішні діти – це мрія кожного батька. Тож, ми починаємо цикл розповідей про найуспішніших дітей нашої планети.

1 300x191 - "Країна дитинства" розповість про найуспішніших дітей світу: Брайан Циммерман – наймолодший мер  в світі

Ця історія починалася, як і багато інших: ну хто з нас не мріяв у дитинстві стати…. космонавтом, інженером, співаком або навіть політиком. А от тоді ще 11-річний хлопчик Брайан Циммерман хотів втілити у життя свою мрію стати відомим політиком. Тож, він вирішив балотуватися на посаду мера містечка Креб. На той час населення міста складалося з 200 осіб і практично кожного виборця Браян знав особисто. У підсумку Циммерман провів блискучу передвиборчу кампанію, девіз якої був таким: “Справжній мер – не той, хто постійно сидить у кріслі, а той, хто прагне покращити якість життя простих людей”.  Одинадцятирічний хлопчина здобув легку перемогу на цих виборах, отримавши 75% голосів. Нажаль, але йому так і не вдалося виконати свою найголовнішу обіцянку, а саме, не допустити «поглинання» Креба більш великими населеними пунктами. Наймолодший мер в світі став відомий всій Америці, а у 1986 році режисер Рон Ховард взяв історію Брайана за основу сюжету для своєї стрічки «Одинока зіркова дитина». У цій картині знявся Джеймс Ерл Джонс – лауреат премії Оскар за видатні заслуги у галузі кінематографа.

Якщо ви хочете, щоб ваша дитина мріяла і досягала успіху, підтримуйте її прагнення та обирайте для неї найкраще. «Країна дитинства» – ми виробляємо вундеркіндів.

28 Жовтень 2017
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: КОРДОНИ, ЗАБОРОНИ, ПРАВИЛА. ЯК ЗНАЙТИ ЗОЛОТУ СЕРЕДИНУ У ВИХОВАННІ КОРДОНИ, ЗАБОРОНИ, ПРАВИЛА. ЯК ЗНАЙТИ ЗОЛОТУ СЕРЕДИНУ У ВИХОВАННІ

За словами Оскара Уайльда – «Кращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими». Для цього головне виробити чітку стратегію виховання. Як краще втілити її в життя, радить психолог, психотерапевт з 13-річним стажем практичного досвіду індивідуальних консультацій, психотерапевтичної допомоги дорослим і дітям Сініпостіл Лілія Леонідівна. З якого віку потрібно починати виховувати дітей? Для мене […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!