Коли краще віддавати дитину у дитсадок

1429681094 2b 300x150 - Коли краще віддавати дитину у дитсадок

Відповідь здається очевидною – все індивідуально. Утім, давайте розберемося.
Психологія, фізіологія та сезонність.
Сучасний світ диктує нам свої умови і дуже часто молоді батьки поспішають віддати дитину у садок якомога скоріше, аби не випадати з робочого графіку чи через страх «засидітися» в дома.  Утім, наскільки це правильно? Адже маленька дитина – вразлива і в перші роки життя надзвичайно сильно прив’язана до матері.
Психологи відзначають – дійсно, у віці до 3-х років дитина відчуває особливу потребу спілкування з матіррю. Тому, якщо дитину віддають в садок у віці до 2,5 років – це найчастіше суперечить її основним психологічним потребам. А от розвиваючі гуртки і центри раннього розвитку в такому віці дуже корисні. Адже мама знаходиться поруч і дитина із задоволенням досліджує все нове, пізнає світ, не розлучаючись з нею.
До 3-х років дитина цілком готова йти в дитсадок. Адже саме в цей час у неї з’являється бажання потихеньку психологічно сепаруватися від мами за умови, що до цього малюк отримав «досить» любові, уваги і не був наляканий тривалою розлукою. Більш того, саме з трьох років дитина потребує спілкування з іншими дітьми. Тому 3-річний вік найбільш прийнятний, аби віддати дитину у садок.
У цьому віці малюк дізнається, що є й інші дорослі, думки яких потрібно дослухатися, а іноді і просто підкорятися. Є певні правила, які доведеться виконувати, навіть якщо не хочеться. І, найголовніше, в дитячому саду дитина отримує перший досвід спілкування з іншими дітьми і дізнається про різні характери. Також йде фізичний розвиток дитини.
Не менш важливий момент – це час року, коли варто віддавати дитину в садок. Багато батьків сперечаються що краще: весна або осінь? Тут все теж суто індивідуально. Проте кожен сезон має і свої переваги, і свої недоліки.
Приміром, ви обрали осінь, для того, щоб віддати дитину в приватний садок. З одного боку діти, які прийшли до садочку восени, сприймають одне одного «на рівних»: у цей період вони перебувають в однакових умовах: знайомляться, поступово всі разом адаптуються.
З іншого боку, варто взяти до уваги той факт, що всі діти різні. І в групу може потрапити дитина зі складним характером, що стане неприємним чинником для інших дітей. Крім того, осінній період завжди віщує появу респіратурних захворювань на тлі похолодання. І якщо дитина має послаблений імунітет, вона може захворіти, що збільшить термін адаптації в колективі.
Утім, ви можете віддати дитину в дитячий сад і навесні. У цьому випадку малюку буде легше адаптуватися до колективу з тієї точки зору, що за рік всі діти вже адаптувалися, відчувають себе спокійніше і впевненіше. Але, може виникнути і зворотний ефект: дитина потрапить в колектив із вже розподіленими ролями друзів. І малюку буде складно знайти своє оточення серед дітей. З приємних моментів – збільшується світловий день і прогулянки на свіжому повітрі проходять більш радісно і веселіше, так само, як і весь процес навчання.

11 Листопад 2017
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Як навчити дитину прибирати за собою

Вічне питання – як навчити дитину прибирати – ставить в безвихідь не одне покоління батьків і психологів. Світова статистика останніх років взагалі говорить про те, що частки мозку, що відповідають за впорядкованість, формуються в голові дитини до шістнадцяти, а то й вісімнадцяти років. Іншими словами, як би ви не старалися привчити дитину до порядку, дотримуватися […]

детальніше
Які домашні тварини краще для дітей

Абсолютно всі діти навчилися ходити і говорити просять батьків подарувати їм домашню тварину. Багато хто навіть готовий відмовитися від подарунків та інших приємних бонусів на користь бажаного друга. І більшість батьків, рано чи пізно, йдуть на поводу у улюблених чад і погоджуються на придбання улюбленця. Головне прийняти спільне рішення Перш ніж відправлятися за новим другом, […]

детальніше
Як правильно виховати дитину

Методи виховання у всіх різні. При цьому кожні батьки впевнені в тому, що вони виховують свою дитину правильно. Як же знайти золоту середину і не переборщити зі способами впливу на улюблених чад? Зверніть увагу на себе Займаючись вихованням дитини, не забувайте про те, що вона копіює дорослих. А хто з дорослих головний зразок для наслідування? […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
https://www.facebook.com/kraina.dytynstva
Instagram: kraina_ditinstva
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!