Які домашні тварини краще для дітей

Абсолютно всі діти навчилися ходити і говорити просять батьків подарувати їм домашню тварину. Багато хто навіть готовий відмовитися від подарунків та інших приємних бонусів на користь бажаного друга. І більшість батьків, рано чи пізно, йдуть на поводу у улюблених чад і погоджуються на придбання улюбленця.

Головне прийняти спільне рішення

Перш ніж відправлятися за новим другом, згода на його придбання потрібно отримати від усіх членів сім’ї. Яким би дорослим не була дитина, будьте готові до того, що рано чи пізно, можливо частково, а можливо і повністю, турботи про його улюбленця впадуть на ваші плечі. Тому в ваших інтересах домовитися з дитиною про придбання тварини, яка буде до душі не лише йому, а й вам. Так само важливо враховувати фактор здоров’я. При наявності у дитини алергії на шерсть, природно мова не може йти ні про одне її щасливому власнику.

Отже, вся сім’я завмерла в очікуванні. На кого ж зупинити свій вибір?

Собака – найкращий друг людини

Перед придбанням цуценя, бажано вивчити породи собак, особливо їх ставлення до дітей. Адже існують і такі, які їх на дух не переносять. Не менш важливо враховувати розміри тварини. Вам і дитині повинно бути зручно вигулювати собаку на повідку, а не бігати за нею вчепившись в поводок двома руками.

Собаки з довгою, пухнастою шерстю вимагають щоденного догляду, на який у вас елементарно може не вистачати часу. Не забувайте і про те, що улюбленого пса, як мінімум, потрібно вигулювати двічі на день. І якщо все перераховане вище вас не лякає, то неймовірні любов і відданість цієї тварини будуть супроводжувати вас багато років.

Кішка, яка гуляє сама по собі

М’яка, пухнаста, муркоче як заводний механізм кішка з радістю стане кращим другом вашій дитині. Тільки якщо сама захоче. А якщо не захоче, то готуйтеся до нападів з-за рогу, роздряпаним рукам і ногам і, вибачте, але факт – смердить котячої сечею черевиків. Кішки норовливі і не прив’язуються до господарів. Багато з них, абсолютно не люблять сидіти на руках, і вже тим більше грати з дітьми. У побуті кішки зручніше собак в першу чергу через відсутність прогулянок. Багато з них взагалі ніколи не покидають межі квартири і при цьому абсолютно нормально себе почувають.

Золоті рибки, які виконують бажання

Підходять тим, для кого не важливий тактильний контакт. Акваріум з плаваючими рибками заворожує і заспокоює. Купуючи рибок, обов’язково проконсультуйтеся з продавцем, які з них уживаються один з одним, а які ні. Врахуйте, що правильний, гарний акваріум вимагає постійного догляду, що включає в себе щотижневу зміну води.

Щуряче царство

Щури, миші, хом’яки і морські свинки. Гризуни на будь-який смак. Головна їх проблема полягає в короткому житті. Купуючи милого хом’ячка або мишку, будьте готові до того, що через кілька років ваша дитина переживе стрес через загибель його улюбленої тварини.

Пташине радіо

Зважившись на придбання пернатого друга, визначитеся в своїх очікуваннях. Можна купити канарку і слухати її спів вранці, можна навчити розмовляти хвилястого папужки. А можна просто насолоджуватися пташиним щебетом, особливо якщо він не лякає вас вранці. Купуючи птахів, гарненько продумайте де буде стояти їх клітина. Враховуйте, що з неї будуть постійно летіти пір’я і дрібне сміття.

Викладачі Центру розвитку дітей «Країни Дитинства» вважають, що придбання домашніх тварин приносить величезну користь дітям. Адже завдяки кращому другові, вони знайомляться з такими поняттями як: турбота, безкорислива любов і відповідальність. Спілкуючись з домашніми улюбленцями, діти стають спокійнішими і розкутими. Їм простіше вчитися і спілкуватися в колі друзів.

09 Липень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!