Як зареєструвати дитину в садок

Дитячий садок – перший серйозний крок дитини в доросле життя. І для того, щоб він вдався, батькам потрібно добре продумати в який саме садок віддавати улюбленого малюка.

Існує кілька видів державних дитячих садків. Серед них дитячі сади розвиваючого типу – використовують навчальні програми, які відповідають державним стандартами. Садки комбінованого типу – навчальні програми, які відповідають державним стандартам, але з урахуванням фізичного стану дітей. Дитячі садки компенсуючого типу – для дітей з різними патологіями.

Приватні дитячі сади можуть працювати використовуючи будь-які методики, прийняті їх керівництвом для роботи. Ознайомитися з ними краще безпосередньо на місці. Адже зорієнтуватися серед численних програм завжди простіше при безпосередній бесіді.

Де швидко записати дитину в дитячий садок?

В Україні, всі бажаючі оформити дитину в дитячий садочок повинні зареєструвати її в електронній черзі. І багато батьків вже встигли оцінити її переваги. Адже система гарантує «прозорість» процесу. Зареєструвавшись на сайті, ви бачите дані своєї дитини, присвоєний їй номер, загальну кількість дітей. Для багатьох важливий комфорт і спокійна атмосфера при оформленні. Запис через інтернет якраз такий випадок.

Важливо розуміти, що чим раніше зареєструєш дитини, тим більше у неї шансів потрапити саме в той дитячий садок, який для вас в пріоритеті. Заявку можна подавати не в один сад. Їх може бути п’ять. Тому серйозно підійдіть до цього питання. Обговори на сімейній раді, все прийнятні варіанти. У кожного свої критерії при підборі навчальних закладів, але в одному сходяться абсолютно всі – важливо розташування садка. Дітям дуже складно щодня добиратися на транспорті навіть у самий чудовий сад.

Пільги на вступ в дитячий садок.

Існує список затверджених пільг для дітей, що надходять до державного дитячого садка. Їх обов’язково вказувати, заповнюючи дані в електронній системі. На пільги можуть розраховувати: діти зі встановленою групою інвалідністю, але без протипоказань до відвідування садка, діти батьків з 1 групою інвалідності, діти з багатодітних сімей, вимушені переселенці, діти учасників АТО, сироти, що перебувають під опікою чи в прийомних сім’ях, діти вдів або вдівців.

Які документи потрібні для вступу в дитячий садок?

Для надходження в будь-який дитячий сад – приватний або державний, потрібні такі документи: копія свідоцтва про народження, заява від батьків, довідка від лікаря про епідеміологічне оточення дитини, довідка з висновком лікаря, про те, що дитина може відвідувати дошкільний заклад (форма № 026 / о). Оформляти довідку можна в будь-якій клініці. Головне щоб вона відповідала зазначеній формі. Додаткові документи потрібні тільки тим, хто збирається відвідувати спеціалізовані садки. Про них можна дізнатися, наприклад, безпосередньо в дитячому саду. Будьте готові до того, що якщо ваша дитина не щеплена, вам мають право відмовити у відвідуванні саду.

Приватний дитячий садок, в чому різниця?

Серед багатьох переваг приватних дитячих садків – незалежний від електронної черги запис. У приватний дитячий садок ви можете влаштувати дитину в будь-яку пору року. Головне щоб наповнюваність груп дозволяла це зробити. Ситуації в житті бувають різні. І якщо ви змінили місце проживання, район або місто, облаштувалися на новому місці, а електронна черга,  не підійшла, то приватний дитячий садок – це знахідка. Правда, треба враховувати, що вона істотніше відбивається на бюджеті. Тим же, чий бюджет не страждає від таких витрат, можна в досить розслабленому режимі підшукувати приватний дитячий сад для своєї дитини. Вивчаючи програми навчання, побутові умови та всі інші питання, що цікавлять.

28 Лютий 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Основні відмінності дитячого садка від центру розвитку дитини

Дитячі садки: приватні і державні, центри розвитку, всілякі гуртки та секції. Сучасним батькам є на чому зупинити свій вибір, визначаючись з варіантами розвитку для своїх чад. Чому обирають дитячий сад. Для багатьох батьків, особливо працюючих, варіант влаштувати дитину в дитячий сад є порятунком. Адже абсолютно всім важливо розуміти, що протягом дня їх діти знаходяться під […]

детальніше
Вихователь приватного дитячого садка «Країна Дитинства» – основні вимоги

Вихователь сучасного приватного дитячого садка. Яким він повинен бути? На це питання складно відповісти в двох словах. Професія педагога дошкільника одна з найважливіших серед усіх існуючих, адже саме в дитячих садах діти проходять свою першу соціалізацію, роблять перші кроки у доросле життя.  Сучасний вихователь – друг або наставник? Протягом дня в групі з дітьми перебуває […]

детальніше
Навчання в приватних садках «Країни Дитинства» – ефективно і просто!

Робимо вундеркіндів із звичайних дітей! Так звучить фірмовий слоган «Країни Дитинства» і треба сказати, звучить не безпідставно. Ось уже п’ятнадцять років як мережа приватних садів «Країна Дитинства» зайняла свою нішу і не збирається зупинятися на досягнутому.  Особливості навчання. Педагогічний колектив мережі створив унікальну авторську програму, завдяки якій випускники приватних дитячих садків «Країни Дитинства» впевнено почувають […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр раннього розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!