Як вибрати мовний табір для своєї дитини? | Sadochok.net.ua

Літо впевнено вступає в свої права, і багато батьків відправляють своїх дітей до літніх таборів. Останнім часом все більш популярними стають літні табори з вивченням англійської мови. На якому ж з них зупинити свій вибір?

 Літні мовні табори: подорож по світу

У наш час світ відкритий для подорожей і найрізноманітнішого проведення часу, від звичайного сезонного відпочинку або навчання, до дитячих літніх таборів, в які батьки відправляють своїх чад в надії на те, що в мовному середовищі вони швидше заговорять нерідною мовою. Відправляючи дитину за кордон, особливо в перший раз, обов’язково потрібно враховувати її вік. Опинившись в незнайомому середовищі, де всі говорять іноземною мовою, розгубиться навіть впевнений в собі дорослий. Уявляєте які почуття при таких обставинах може відчувати ваша дитина? Стрес від переїзду і кардинальної зміни обстановки може з перших же днів перекреслити всі позитивні сторони такого відпочинку якщо дитина, в силу віку або темпераменту, не готова до самостійної подорожі в незнайому країну. Як же тоді допомогти їй з користю провести літо?

 Літні табори з вивченням англійської мови в межах досяжності від будинку

Ваш малюк ще ходить в дитячий садок або початкові класи школи? Його перше знайомство з іноземною мовою вже відбулося і вам хочеться удосконалення знань? А може бути, ви хочете познайомити улюблене чадо з англійською мовою вперше? Та ще влітку і не відходячи від дому? Діткам, які ще не можуть протягом тривалого часу перебувати без батьків, але дуже хочуть вивчити іноземну мову, як не можна краще підійде англомовний табір в рідному місті. А найприємніше, що на сьогоднішній день такий табір можна вибрати, зупинившись на самому прийнятному, саме для вас, варіанті.

 Загальноприйняті критерії мовних таборів

Вибираючи літній табір з вивченням іноземної мови, зверніть увагу на його програму. Дуже важливо, щоб вона підходила малюкові по його перевагам, крім мовних. Адже табір може бути ще й зі спортивним або, наприклад, музичним ухилом. Важливо щоб кожен день в ньому доставляв дитині задоволення, надавав можливість якомога більше відкритися, а не страждати від нав’язуваних захоплень.

Не соромтеся запитувати про кваліфікацію педагогів, які будуть навчати ваше чадо. Вони повинні бути дипломованими фахівцями з солідним досвідом роботи. Наприклад, в англійському дитячому садку «Країни Дитинства», який на літній період часу стає англомовним табором для дітей від двох до семи років, педагоги виключно вищої категорії.

Звичайно ж, звертайте увагу на побутові умови проживання або проведення часу в таборі. Дитина повинна відчувати себе там як вдома.

Правильний вибір – запорука успіху

Вибір зроблен

– Дитина оформлена в табір, отримує задоволення від його відвідин, і ви розумієте що:

– допомогли їй пізнати зовсім інший світ, в якому ще багато цікавого і незвіданого;

– посприяли знайомству з новими друзями і педагогами, з якими приємно спілкуватися як рідною, так і іноземною мовами;

– допомогли зрозуміти, що розважатися навчаючись не тільки реально, але і здорово.

Ви зробили правильний вибір і отримали величезний плюс – щасливі очі улюбленої дитини.

 

 

20 Червень 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!