Як визначити психотип вашої дитини

Картинки по запросу психотип ребенка

Діти так само, як і дорослі  мають особливості характерів та поглядів.  І дуже часто  батькам доводиться буквально вивчати  свою дитину, аби  знайти до неї підхід та правильно визначити її потреби, прагнення, переваги та здібності.

Тож, сьогодні ще раз згадаємо  про 4-ри основні психотипи людини і особливості їхнього характеру:

Аудіал, візуал, кінестетик та дігітал.  При цьому, кожен психотип  має свої особливості сприйняття навколишнього світу та висловлення почуттів та емоцій.

Так, приміром, дитина – візуал сприймає інформацію ззовні через зображення, картинку. Через зоровий аналіз.  Зазвичай, такі діти чудово розповідають  і мають чудові  уяву та  фантазію.  Така дитина з легкістю може описати будь-яку подію,  картинку або ситуацію. При цьому, така дитина прагнутиме візуальної досконалості: від порядку в кімнаті до  зовнішнього вигляду себе та оточуючих.

Порада: аби порозумітися з дитиною – візуалом батькам треба використовувати наглядні посібники: картинки, графіки, фігурки тощо. Також, особливу уваги треба приділяти розвитку  мови, оскільки діти-візуали зазвичай не надто багато розмовляють .

Дитина – аудіал повна протилежність візуалу.  Головні канали комунікацій із навколишнім середовищем – слова та звуки.  Така дитина сприймає всю інформацію через слуховий аналіз.  Малюк з легкістю може переказати те що почув і дуже складно переносить тишу. Утім, незважаючи на такі особливості, під час занять такій дитині необхідна повна тиша, в іншому випадку вона не зможе зосередитися.

Порада: батькам, аби привернути  увагу дитини – аудіала достатньо лише сказати  «тихіше» або змінити тембр голоса та інтонацію.  Загалом же, під час спілкування з таким малюком треба використовувати голос, підвищуючи та знижуючи його, міняючи інтонацію та роблячи слухові акценти.

Дитина – кінестетик  так само, як і доросла людина, сприймає світ  через  почуття, відчуття та емоції. Переважно це тактильний контакт, запахи та рухи. Такі діти люблять дотики, тілесний контакт. Їм треба все відчути на смак, перевірити власно, понюхати та торкнутися.    Головний інструмент пізнання світу  для такої дитини – це тіло.

Порада:  дітей – кінестетиків треба якомога частіше обіймати і притуляти до себе. Тільки так така дитина розуміє, що її люблять.  Кінестетик легко відволікається і під час спілкування з ним, треба говорити повільно та спокійно. Аби привернути увагу такої дитини, варто взяти її за руку.

Дитина – дігітал – тип  дуже рідкісний і сприймає світ через здоровий глузд та логіку, цифри та таблиці.  Така дитина ніколи не стане розповідати про свої острахи та почуття, емоції та потреби.  Утім, саме дігітали – надчуттєві люди.  То й поводитися з ними треба дуже обережно.

Порада:  підбираючи заняття для дитини – дігітала, просто дайте йому або їй можливість займатися улюбленою справою – думати та знаходити логічне пояснення, вираховувати та вирішувати складні математичні питання.  Найчастіше саме дігітали (вони ж – дискрети) стають гарними ай-тішниками,  грають у шахмати та обожнюють дослідження. А головними фразами будуть: мені треба подумати та проаналізувати.

Сподіваємося, тепер вам буде простіше спілкуватися з власною дитиною. Але головне: любіть свою дитину і підтримуйте!

 

 

23 Жовтень 2017
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!