Як навчити дитину танцювати

Все життя кожного з нас супроводжує музика, а разом з нею і танці. Давно доведено, що маленькі діти, ще в утробі матері, розрізняють звуки і активно реагують на улюблену музику. До року дітки вже досить твердо тримаються на ногах і, почувши музику, смішно намагаються рухатися в такт. Це і є перші спроби навчитися танцювати і головним учителем на цьому етапі стає мама.

Переймаючись питанням, як навчити дитину танцювати, головне розуміти, що любов до танців, як і до багатьох інших предметів, у дітей виникає під час гри. З шести місяців дитину можна брати на руки і танцювати з нею під плавну музику. Малюкові подобається крутитися в теплих маминих обіймах, він розслаблюється, вчиться чути музику і відчувати ритм. В період з півтора до трьох років діткам подобається більш ритмічна музика. Вони отримують задоволення просто від того, що самі можуть підстрибувати, плескати в долоні і кружляє по кімнаті. Крім задоволення, такі вправи приносять велику користь: зміцнюється вестибулярний апарат, розвивається велика моторика, поліпшується координація рухів.

До чотирирічного віку настає час, коли перед малюками відкриваються двері танцювальних студій та шкіл. Саме там до питання – як навчити дитину танцювати – відносяться професійно. Завдяки талановитим педагогам, діти отримують уявлення про спеціальні вправи для танців, знайомляться з їх постановкою. Вчаться перебувати в колективі, жити і рухатися в єдиному ритмі. А для того щоб їм було простіше адаптуватися в нових умовах, батьки можуть почати підготовку до світу танців в домашніх умовах. Дітям необхідно пояснити, що справжній танець потрібно виконувати правильно, вивчивши руху до нього. Обов’язково зважати на уподобаннями дитини, враховувати, що набір танцювальних па повинен відповідати її віку. Плануйте танцювальні рухи і спочатку репетирують їх без музики. Не починайте зі складних постановок. Просто танцюйте разом з дітьми, вчіть їх відкривати серце танцю і він обов’язково відповість взаємністю!

19 Лютий 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!