Як навчити дитину грати на фортепіано

Багато батьків помічають, що їх доросла дитина з задоволенням слухає і чує музику. Деякі діти навіть намагаються постукувати ніжками або плескати долоньками в такт. Як правило, першим музичним інструментом в житті дітей стає піаніно або синтезатор. У віці від півтора до чотирьох років, дітей вчать грати на музичному інструменті батьки. Які, щоб не нашкодити, повинні розуміти – як навчити дитину грати на фортепіано.

Для початку потрібно визначитися з інструментом. Якщо у вас немає інструменту і його потрібно купувати, визначитеся, чи вистачить у квартирі місця для піаніно або простіше обійтися синтезатором. Крім маленьких габаритів, серед переваг синтезатора: наявність додаткових музичних ефектів, можливість відтворювати тембри різноманітних інструментів і підібрати клавіші певного, що підходить саме для вас розміру. При виборі піаніно, не спокушайтеся іменитим антикваріатом. Піаніно з великим минулим може мати слабку механіку, тріщини, що заважають відтворювати чистий звук. Отже, з інструментом визначилися, залишилося опанувати питання – як навчити дитину грати на піаніно або як навчити дитину грати на синтезаторі?

Перш за все, починати займатися потрібно виключно в гарному настрої і тільки тоді, коли ваш малюк цього хоче. Не вимагайте занадто багато чого. Доведено, що у чотирирічної дитини на вивчення нот може піти рік. До речі, в цьому ж віці вже можна звертатися до приватних педагогів або в музичну школу, для того щоб малюку поставили руку. Ну а до чотирьох років займайтеся в домашніх умовах. Слухайте пісеньки, обов’язково наспівуйте їх дитині. Багато батьків кажуть що у них немає слуху і голосу, але повірте, наспівати просту дитячу пісеньку може практично кожен. Розучувати пісеньку на інструменті потрібно починати з однієї ноти. Можна брати руку дитини в свою і натискати на клавішу або ж дозволити малюкові керувати вашим пальцем. Так він звикне до інструменту і з легкістю перейде до більш складних завдань.

15 Лютий 2018
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Фото 1: Як розповісти дитині про Різдво? Як розповісти дитині про Різдво?

    Що ми знаємо про Різдво? Чому ми особливо шануємо це свято ?     Дуже багато питань виникає у зв’язку із цією темою. І не кожен з нас може дати правильні відповіді. А чому взагалі ми пишемо про це?     Приводом стало запитання маленької дитини, що спостерігала за підготовкою до свята: «А що […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!