8 порад батькам, як переконати дитину казати правду.

lozh strah nakazaniya za prostupok 300x200 - 8 порад  батькам, як переконати дитину казати правду.

1. По-перше почніть з власного прикладу:  не вдавайтеся хитрощів, не змушуйте дитину обманвати вас особисто (приміром у такій формі: скажи що мами немає вдома).  Діти у віці 4-6 років не розуміють подвійності.

2. Приймайте дитину такою якою вона є.  Малюк має право бути неідеальним і мати право на помилку.

3. Не провокуйте погану поведінку фразами типу: “Тільки спробуй!”, тощо.

4. Створюйте і підтримуйте атмосферу довіри. Якщо дитина живе з відчуттям, що їй не довіряють, у її словах сумніваються, то з часом вона навіть не намагиметься бути чесною.

5. Не створюйте ситуацій для обману. Важливо уникати двосенсових питань, замість відповідей на які, дитина може збрехати.

6. Не висувайте дитині непосильних вимог!  Згадайте себе у цьому віці. В іншому випадку, ви самі змусите дитину хитрувати і відчувати власне безсилля.

7. Не влаштовуйте принизливих допитів. Якщо дитина одразу не визнала скоєне, не варто витягати з неї правду примусово. Краще спокійно пояснити, що такі вчинки є неприйнятними і як можна було вийти з ситуації.

8. Хваліть дитину за відвертість та чесність. Навіть якщо дитина зробила щось неправильно але сама визнала свобю помилку чи провину, не сваріть її.  Навпаки – похваліть.  А потім обгворіть всі деталі ситуації і поясніть, що не можна робити.

 

30 Жовтень 2017
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Основні відмінності дитячого садка від центру розвитку дитини

Дитячі садки: приватні і державні, центри розвитку, всілякі гуртки та секції. Сучасним батькам є на чому зупинити свій вибір, визначаючись з варіантами розвитку для своїх чад. Чому обирають дитячий сад. Для багатьох батьків, особливо працюючих, варіант влаштувати дитину в дитячий сад є порятунком. Адже абсолютно всім важливо розуміти, що протягом дня їх діти знаходяться під […]

детальніше
Вихователь приватного дитячого садка «Країна Дитинства» – основні вимоги

Вихователь сучасного приватного дитячого садка. Яким він повинен бути? На це питання складно відповісти в двох словах. Професія педагога дошкільника одна з найважливіших серед усіх існуючих, адже саме в дитячих садах діти проходять свою першу соціалізацію, роблять перші кроки у доросле життя.  Сучасний вихователь – друг або наставник? Протягом дня в групі з дітьми перебуває […]

детальніше
Навчання в приватних садках «Країни Дитинства» – ефективно і просто!

Робимо вундеркіндів із звичайних дітей! Так звучить фірмовий слоган «Країни Дитинства» і треба сказати, звучить не безпідставно. Ось уже п’ятнадцять років як мережа приватних садів «Країна Дитинства» зайняла свою нішу і не збирається зупинятися на досягнутому.  Особливості навчання. Педагогічний колектив мережі створив унікальну авторську програму, завдяки якій випускники приватних дитячих садків «Країни Дитинства» впевнено почувають […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
Центр раннього розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!