8 порад батькам, як переконати дитину казати правду.

lozh strah nakazaniya za prostupok 300x200 - 8 порад  батькам, як переконати дитину казати правду.

1. По-перше почніть з власного прикладу:  не вдавайтеся хитрощів, не змушуйте дитину обманвати вас особисто (приміром у такій формі: скажи що мами немає вдома).  Діти у віці 4-6 років не розуміють подвійності.

2. Приймайте дитину такою якою вона є.  Малюк має право бути неідеальним і мати право на помилку.

3. Не провокуйте погану поведінку фразами типу: “Тільки спробуй!”, тощо.

4. Створюйте і підтримуйте атмосферу довіри. Якщо дитина живе з відчуттям, що їй не довіряють, у її словах сумніваються, то з часом вона навіть не намагиметься бути чесною.

5. Не створюйте ситуацій для обману. Важливо уникати двосенсових питань, замість відповідей на які, дитина може збрехати.

6. Не висувайте дитині непосильних вимог!  Згадайте себе у цьому віці. В іншому випадку, ви самі змусите дитину хитрувати і відчувати власне безсилля.

7. Не влаштовуйте принизливих допитів. Якщо дитина одразу не визнала скоєне, не варто витягати з неї правду примусово. Краще спокійно пояснити, що такі вчинки є неприйнятними і як можна було вийти з ситуації.

8. Хваліть дитину за відвертість та чесність. Навіть якщо дитина зробила щось неправильно але сама визнала свобю помилку чи провину, не сваріть її.  Навпаки – похваліть.  А потім обгворіть всі деталі ситуації і поясніть, що не можна робити.

 

30 Жовтень 2017
Поділитися в соцмережах     Facebook    Twitter    Google+
Також рекомендуємо:
Як навчити дитину прибирати за собою

Вічне питання – як навчити дитину прибирати – ставить в безвихідь не одне покоління батьків і психологів. Світова статистика останніх років взагалі говорить про те, що частки мозку, що відповідають за впорядкованість, формуються в голові дитини до шістнадцяти, а то й вісімнадцяти років. Іншими словами, як би ви не старалися привчити дитину до порядку, дотримуватися […]

детальніше
Які домашні тварини краще для дітей

Абсолютно всі діти навчилися ходити і говорити просять батьків подарувати їм домашню тварину. Багато хто навіть готовий відмовитися від подарунків та інших приємних бонусів на користь бажаного друга. І більшість батьків, рано чи пізно, йдуть на поводу у улюблених чад і погоджуються на придбання улюбленця. Головне прийняти спільне рішення Перш ніж відправлятися за новим другом, […]

детальніше
Як правильно виховати дитину

Методи виховання у всіх різні. При цьому кожні батьки впевнені в тому, що вони виховують свою дитину правильно. Як же знайти золоту середину і не переборщити зі способами впливу на улюблених чад? Зверніть увагу на себе Займаючись вихованням дитини, не забувайте про те, що вона копіює дорослих. А хто з дорослих головний зразок для наслідування? […]

детальніше
Заявка
на навчання:
Контакти:
ул. Никольско-Слободская, 2А Киев, Киев 02002
ул. Амвросия Бучмы, 5А Киев, Киев 02152
ул. Александра Архипенко, 6В Киев, Киев 04211
ул. Полярная, 5Б Киев, Киев 04201
ул. Флоренции, 7 Киев, Киев 02002
Дитячий садок:
044-2-33333-2
063-2-33333-2
info@sadochok.net.ua
https://www.facebook.com/kraina.dytynstva
Instagram: kraina_ditinstva
Центр розвитку:
063-574-11-11
center@sadochok.net.ua
Виробляємо вундеркіндів!