5 супер ідей відпочинку на пророді с дітьми!

Відпочинок на свіжому повітрі з дітками – це випробування на стійкість для батьків, і НЕЙМОВІРНА пригода для малят. Здебільше усі труднощі виникають з непосидючістю дітей, яку не хочеться приборкувати, а хочеться надати правильний напрям. Саме тому ми підготували для вас 5 найкрутіших ідей для ігор на природі.

 1. Одна з найулюбленіших дитячих ігор на природі – споруда куреня. Він може бути будь-яким і будь з чого! В цьому і вся фішка. Спочатку вони будують його, а потім годинами обживають, влаштовуючи найрізноманітніші пригоди. Якщо з куренем не склалось, то можна для дитини зробити намет з обруча, або прикрасити дерево стрічками так, аби утворилось затишне місце.
 2. Дитяча смуга перешкод. У безпечному місці натягніть між дерев стрічки або мотузки для гри (перевірте, щоб дитина не могла порізатися ними одна об одну). А потім політ фантазій для батьків, придумайте міссію таємних агентів, або пошуки скарбів, або рятувальну міссію – будь-що дозволяє ваша уява. Гарантуємо, дітям дуже довго не набридне така захоплива пригода.
 3. Гра з водою. Якщо дітки полюбляють проводити час у ванній з іграшками – це однозначно крутий варіант. Можна просто поставити таз з водою, щоб зайняти дитину на дачі. А можна додати трохи гумових каченят і влаштувати гонки, підганяючи качечок струменем води з пульверизатора. Або змайструвати з фольги гирлі струмка, за яким пустити воду, щоб дітвора відправляла в плавання паперові кораблики.
 4. А як щодо творчості? Ігри з мильними бульбашками. Їх можна зробити власноруч з мильного розчину, а можна купити вже готовий. Отже, розмальовуємо їх!! Наливаємо трохи фарби або барвника. Далі даємо дітям велиииикий аркуш паперу і починається найцікавіше. Коли діти будуть пускати мильні бульбашки в сторону аркуша, розбиваючись, вони утворюватимуть найрізноманітніші візерунки. Чим більше кольорів – тим яскравіше вийде картина.
 5. Їстівні браслети. Це взагалі маст хев, адже:
  - робляться своїми руками;
  - з натуральних продуктів;
  - можна поносити і з’їсти у зручний момент!
  Тому, беріть усе, що можна нанизати. Це можуть бути фрукти, злакові сніданки кілечками, ягоди. А потім за допомогою голки та нитки усе це нанизати – ГОТОВО!

Отож, аби діти були щасливими, а головне зацікавленими на природі, треба не багато - трішки зусиль і бажання. Спробуйте!